Aktualności


AM SMART


Data postu: Opublikowane w

Klatka dla psa

Czy może macie w domu schody i pod nimi niezagospodarowane miejsce? A czy może również macie psa? Wbrew pozorom – psy lubią mieć własne, bezpieczne miejsce, w którym mogą odpocząć po spacerze. Zamiast chowania się pod stołem, krzesłem itp., chętnie wybierają klatkę, ona nie jest karą, ale musi być w miejscu z którego wasz pies ma dobry punkt obserwacyjny i wie, że jesteście blisko. My możemy wam pomóc! Nasi spawacze zrobili pierwszą taką klatkę pod schodami na podstawie prostego rysunku.

klatka

Klatka została zrobiona dla psa imieniem Tequila! Niestety, nie lubi się uśmiechać do kamery, ale zapewniamy, że ma się dobrze i jest zadowolona. Może wasz pies również potrzebuje takiego miejsca dla siebie? Zapraszamy do kontaktu.


Data postu: Opublikowane w

Wyposażenie biura

Niezbędny mebel w biurze to oczywiście szafa na dokumenty. Ładna i funkcjonalna. Właśnie taką zrobiliśmy dla firmy SPAW KON. Chętnie zaprojektujemy i wyprodukujemy meble również dla twojego biura! Skontaktuj się z nami!


Data postu: Opublikowane w

Nasi praktykanci wśród najlepszych uczniów

Nasi praktykanci są wśród najlepszych uczniów w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Witnicy. Praktykant, którego w tej chwili mamy w Stanowicach, uczy się w zawodzie ślusarz. Dziękujemy szkole za zaufanie i współpracę.


Data postu: Opublikowane w

Prototypy koszy

Kosze też potrafimy zgrzewać. Na zdjęciach prototypy przygotowane przed realizacją zamówienia dla klienta.


Data postu: Opublikowane w

U nas eko

Nadchodzi zima i powraca temat smogu…


Data postu: Opublikowane w

Pierwsze montaże w Chorwacji już za nami

Dla jednego z naszych klientów rozpoczęliśmy realizację dużego projektu  – wyposażanie nowo otwieranych sklepów na rynku Chorwackim i Słoweńskim. Pierwsze montaże za nami – towar dojechał, ekipa się spisała, sklep gotowy na zatowarowanie.


Data postu: Opublikowane w

Nowa lokalizacja Am Smart Ogrodzenia

Z przyjemnością informujemy,  że po dwóch tygodniach wytężonej pracy całej załogi, również dział produkcji ogrodzeń został przeniesiony do naszej nowej siedziby w Stanowicach.


Data postu: Opublikowane w

Nowo otwarta stolarnia AM Smart w Stanowicach

Z  dumą informujemy, że prace na nowo otwartej stolarni udało się rozpocząć w założonym terminie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Profesjonalna obróbka pierwszych projektów już  w toku.


Data postu: Opublikowane w

Gorzowski Park Technologiczny w Stanowicach

Od 1. września zapraszamy do naszej nowej siedziby w Gorzowskim Parku Technologicznym Stanowicach.  Prace przeprowadzkowe trwają, nowe maszyny dojeżdżają na miejsce i czekają na instalację.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton