Aktualności


AM SMART


Data postu: Opublikowane w

Drewniane i w białym kolorze

Kuchnia należy do najtrudniejszych części wnętrza do zaaranżowania. Przed wami kuchnia z bieli i drewna. Biel odciąża drewniane szafki, ale drewno nadal stanowi kontrapunkt ciepła. Jeżeli potrzebujecie rady jak urządzić kuchnie, jesteśmy tu dla Was.


Data postu: Opublikowane w

Szafa do sypialni

Marzeniem większości kobiet urządzających własne mieszkanie jest garderoba. Jednak nieliczne mogą wydzielić przestrzeń na dodatkowe pomieszczenie obok sypialni. Dlatego doskonałym pomysłem jest, żeby wykorzystać w sypialni szafę garderobianą. Na zdjęciu znajduje się komfortowa i ładna szafa, dzięki której w waszym wnętrzu będzie panował porządek. Wybór koloru należy do Was!


Data postu: Opublikowane w

Szafa przesuwna z lustrem

Szafa to ważny mebel w domu. Przede wszystkim musi być pojemna i duża. Ta przez nas wyprodukowana szafa została racjonalnie zaplanowana. Dlatego jest możliwe w niej przechowywać różnego rodzaju rzeczy. Przechowywać można w różne sposoby – na wieszaku, w szufladach czy złożone na półkach. Decyzja jak będzie wyglądał rozkład jej wnętrza należy do Was.


Data postu: Opublikowane w

Regał z chłodziarką do wina

Nasz klient sobie zażyczył regał z chłodziarką do wina. Dzięki temu wino ma zawsze właściwą temperaturę, a butelki z winem są odpowiednio zaprezentowane. Przyciągają wzrok. Jeżeli Wy również jesteście kolekcjonerami i/lub smakoszami wina i chcecie mieć podobne rozwiązanie w domu, zapraszamy do kontaktu.


Data postu: Opublikowane w

Komoda biała z czarnym detalem

Biała komoda to absolutny must have modnych wnętrz. Sprawdzi się w bardzo różnych stylach aranżacji.


Data postu: Opublikowane w

Skrzynka na serwer firmowy w formie klatki

Według RODO serwer firmowy musi być zamknięty. Zdaniem informatyków – nie powinien być obudowany. Powoduje to jego przegrzewanie. W naszym przekonaniu można pogodzić obje strony. Oto skrzynka na serwer, która jest zamykana na klucz. Wygląda jak klatka, co zabezpiecza urządzenie przed wysoką temperaturą.


Data postu: Opublikowane w

Komoda w skandynawsko-morskiej stylizacji

Każdy ma zupełnie inną wizję idealnego salonu. Ostatnio jest popularny wystrój wnętrz z morskimi motywami. Opiera się na białym i granatowym kolorze oraz jasnym drewnie.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton