Aktualności


AM SMART


Data postu: Opublikowane w

Szafa przesuwna z lustrem

Szafa to ważny mebel w domu. Przede wszystkim musi być pojemna i duża. Ta przez nas wyprodukowana szafa została racjonalnie zaplanowana. Dlatego jest możliwe w niej przechowywać różnego rodzaju rzeczy. Przechowywać można w różne sposoby – na wieszaku, w szufladach czy złożone na półkach. Decyzja jak będzie wyglądał rozkład jej wnętrza należy do Was.


Data postu: Opublikowane w

Regał z chłodziarką do wina

Nasz klient sobie zażyczył regał z chłodziarką do wina. Dzięki temu wino ma zawsze właściwą temperaturę, a butelki z winem są odpowiednio zaprezentowane. Przyciągają wzrok. Jeżeli Wy również jesteście kolekcjonerami i/lub smakoszami wina i chcecie mieć podobne rozwiązanie w domu, zapraszamy do kontaktu.


Data postu: Opublikowane w

Komoda biała z czarnym detalem

Biała komoda to absolutny must have modnych wnętrz. Sprawdzi się w bardzo różnych stylach aranżacji.


Data postu: Opublikowane w

Skrzynka na serwer firmowy w formie klatki

Według RODO serwer firmowy musi być zamknięty. Zdaniem informatyków – nie powinien być obudowany. Powoduje to jego przegrzewanie. W naszym przekonaniu można pogodzić obje strony. Oto skrzynka na serwer, która jest zamykana na klucz. Wygląda jak klatka, co zabezpiecza urządzenie przed wysoką temperaturą.


Data postu: Opublikowane w

Komoda w skandynawsko-morskiej stylizacji

Każdy ma zupełnie inną wizję idealnego salonu. Ostatnio jest popularny wystrój wnętrz z morskimi motywami. Opiera się na białym i granatowym kolorze oraz jasnym drewnie.


Data postu: Opublikowane w

Klatka może być azylem dla waszego ukochanego psa

Czy może macie w domu schody i pod nimi niezagospodarowane miejsce? A czy może również macie psa? Wbrew pozorom – psy lubią mieć własne, bezpieczne miejsce, w którym mogą odpocząć po spacerze.


Data postu: Opublikowane w

Każde biuro powinno być wyposażone w regały biurowe

Niezbędny mebel w biurze to oczywiście szafa na dokumenty. Ładna i funkcjonalna. Właśnie taką zrobiliśmy dla firmy SPAW KON. Chętnie zaprojektujemy i wyprodukujemy meble również dla twojego biura! Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton