Aktualności


AM SMART

Meble do gabinetów stomatologicznych


Data postu: Opublikowane w

Meble do gabinetów stomatologicznych

Wchodząc do gabinetu dentystycznego większość z nas myśli tylko o tym, aby jak najszybciej zakończyć wizytę. Tak się dzieje, bo czujemy lęk. Lęk może umniejszyć sam dentysta swoim podejściem do pacjenta, ale również wystrój gabinetu – kolor, czystość, to czy w pokoju jest ciemno czy jasno itp. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tworzeniu gabinetu, który będzie przyjemnym miejscem i dziękujemy za zaufanie STOMIK – Klinika Urody Madam. Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii mebli

sklep spawalniczy FB


Data postu: Opublikowane w

Szafka w sklepie spawalniczym

Cieszmy się kiedy ludzie z różnych branż darzą nas zaufaniem. Tym razem był to sklep spawalniczy PHU TEST-SPAWSYSTEM PAWEŁ BARTZ. Wyprodukowaliśmy dla nich bardzo funkcjonalną szafkę, która na pewno poprawi organizację w miejscu pracy. Czy Ty również potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie rzeczy? Zapraszamy do kontaktu.

montaż we Włoszech


Data postu: Opublikowane w

Montaże we Włoszech

Pierwsze montaże we Włoszech już za nami. Wyposażyliśmy aż pięć nowych sklepów w ciągu ostatnich dwóch tygodni sierpnia. Dla jednego z naszych klientów już pracujemy w Chorwacji i Słowenii, a teraz zaczęliśmy wyposażać nowo otwierane sklepy na rynku włoskim.

Szafa do sypialni


Data postu: Opublikowane w

Szafa do sypialni

Marzeniem większości kobiet urządzających własne mieszkanie jest garderoba. Jednak nieliczne mogą wydzielić przestrzeń na dodatkowe pomieszczenie obok sypialni. Dlatego doskonałym pomysłem jest, żeby wykorzystać w sypialni szafę garderobianą. Na zdjęciu znajduje się komfortowa i ładna szafa, dzięki której w waszym wnętrzu będzie panował porządek. Wybór koloru należy do Was!

szafa-fb


Data postu: Opublikowane w

Szafa przesuwna z lustrem

Szafa to ważny mebel w domu. Przede wszystkim musi być pojemna i duża. Ta przez nas wyprodukowana szafa została racjonalnie zaplanowana. Dlatego jest możliwe w niej przechowywać różnego rodzaju rzeczy. Przechowywać można w różne sposoby – na wieszaku, w szufladach czy złożone na półkach. Decyzja jak będzie wyglądał rozkład jej wnętrza należy do Was.

Regał z chłodziarką do wina


Data postu: Opublikowane w

Regał z chłodziarką do wina

Nasz klient sobie zażyczył regał z chłodziarką do wina. Dzięki temu wino ma zawsze właściwą temperaturę, a butelki z winem są odpowiednio zaprezentowane. Przyciągają wzrok. Jeżeli Wy również jesteście kolekcjonerami i/lub smakoszami wina i chcecie mieć podobne rozwiązanie w domu, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton