Stalowe bramki piłkarskie


AM SMART

Stalowe bramki piłkarskie to doskonałe rozwiązanie do samoobsługowego użytkowania w miejscach publicznych. W parkach, na osiedlowych boiskach do piłki nożnej, w obiektach sportowych, na boiskach przyszkolnych bramki pozostają zazwyczaj bez nadzoru, a w związku z tym muszą być szczególnie solidne, posiadać stabilną konstrukcję i dobre mocowanie do podłoża zapewniając tym samym bezpieczeństwo użytkowania.

Proponowane przez nas rozwiązanie posiada wspawane stalowe pręty w miejscu, gdzie zwyczajowo montujemy siatkę. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie łatwy dostęp powoduje częstą dewastację sprzętu.
Zarówno konstrukcja jak i wypełnienie naszych bramek są odporne na zniszczenia i działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, słońce, czy lód.

Wyprodukowane z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo użytkowania bramki montowane do podłoża za pomocą kotew gwarantują stabilność i bezpieczeństwo użytkowania, oraz stanowią doskonalą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Ochrona antykorozyjna/ Cynkowanie ogniowe
Produkowane przez nas bramki są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, który doskonale chroni przed korozją. Podczas cynkowania cała bramka zanurzana jest w dużej kadzi z cynkiem, co gwarantuje jednolite pokrycie powłoką cynkową całego produktu. Bramki można dodatkowo malować proszkowo w dowolnym kolorze RAL.

Dostępne modele

– 1,25m x 1,90m dla drużyn dziecięcych, jako wyposażenie boisk osiedlowych, dla szkół, przedszkoli

– 3m x 2 m  standardowy  wymiar bramki piłkarskiej


Więcej szczegółów:

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton