Domy mody i sklepy odzieżowe


Domy mody i sklepy odzieżowe

Zapewniamy realizację kompleksowego wyposażenia dla domów mody i sklepów odzieżowych. Przygotowanie powierzchni lokali do użytku handlowego to nasza specjalność! Konstruujemy wszelkiego rodzaju meble – regały, ekspozycje, standy, wieszaki i inne niezbędne elementy do tego, aby Twój wymarzony sklep wyglądał jak najlepiej.

Po otrzymaniu briefu, czyli szczegółowych informacji o potrzebach, wskazówkach oraz rodzaju wyposażenia, opracowujemy koncepcję, którą przekazujemy do akceptu.

W przypadku sieci handlowych bazujemy na wytycznych dotyczących całej sieci lub na przesłanych gotowych layoutach i przystępujemy do produkcji mebli. W takim przypadku działamy na bazie cyklicznych długoterminowych zamówień, gdzie klient określa liczbę otwieranych przez nas sklepów. Jeśli działamy na bazie standardowych mebli czy systemów wykorzystywanych w danej sieci, po złożeniu zamówienia uruchamiamy produkcję.

W sytuacji zamówienia niestandardowego mebla lub modyfikacji przedmiotu, dopasowanego do potrzeb klienta, opracowujemy koncepcję, a następnie wizualizację 3d, którą przekazujemy do akceptu. Wówczas budujemy prototyp i przystępujemy do produkcji.

Dostawa i montaż

Posiadamy własną flotę dostawczą i wieloletnich współpracujące z nami firmy, które świadczą nam usługi transportowe na terenie całej Europy. Towar dostarczamy z naszego magazynu bezpośrednio na miejsce montażu. Dostawy realizujemy w dniu montażu, oszczędzając na kosztach dodatkowych magazynów przeładunkowych.

Następny krok to montaż wyposażenia – każdy aspekt jest po naszej stronie.

Kompleksowa obsługa montażu:

  • Ustalanie optymalnej drogi dostawy towaru, w zależności od miejsca z optymalizacją kosztów.
  • Organizowanie formalności z centrum handlowym, w tym: dopuszczalne godziny rozładunku towaru oraz montażu, awizacje niezbędne do wpuszczenia ekipy, utylizacja śmieci.
  • Organizacja wózków widłowych, niezbędnych do rozładowania tira.
  • Uzyskanie pozwolenia na wjazd do centrum miast.

W każdym kraju, w którym pracujemy, posiadamy własnego koordynatora porozumiewającego się w lokalnym języku i organizującego formalności oraz rozwiązującego ewentualne problemy. W każdym miejscu posiadamy również podręczny magazyn, co pozwala nam być elastycznym w zakresie uzupełnień po montażu głównym.

Kompleksowa obsługa, najwyższa jakość, terminowość i indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton