Gabinety kosmetyczne


gabinety kosmetyczne

Projektując, a następnie wyposażając gabinety kosmetyczne powinniśmy pamiętać, że wnętrze musi zapewnić jego klientom i użytkownikom poczucie odprężenia oraz relaksu z przebywania w przyjemnym otoczeniu. Musimy pamiętać o tym, by wnętrze gabinetu kosmetycznego musi być w pełni funkcjonale. Oprócz kosmetyków, które bez wątpienia znajdą się na zaprojektowanych przez nas regałach, w gabinetach kosmetycznych oferowane są także różnego rodzaju zabiegi czy masaże. W tego typu miejscach przede wszystkim musimy zbudować poczucie prywatności jednocześnie pamiętając by klient pozostał zrelaksowany i odprężony podczas wizyty w gabinecie.

Dzięki zapewnieniu klientom pozytywnych i miłych wrażeń podczas robienia zakupów czy zabiegów z pewnością zapamiętają Państwa markę jednocześnie kojarząc ją z pozytywnymi atrybutami. Pozytywne skojarzenia z pewnością umożliwiają wyróżnienie się na tle konkurencji w tym zakresie.

Jeśli myślisz o kompleksowej realizacji wymarzonego własnego gabinetu kosmetycznego – to dobrze trafiłeś\aś! Przygotowywanie takich powierzchni jest naszą specjalnością.


Wyślij nam brief – czyli szczegółowe informacje o Twoich potrzebach, wskazówkach oraz rodzaju wyposażenia. Po jego analizie, opracowujemy koncepcję, którą przekazujemy do akceptacji.


Bazujemy na gotowych layoutach i wytycznych dotyczących także sieci gabinetów kosmetycznych. W takich przypadkach działamy na bazie cyklicznych i długoterminowych zamówień, w których klient określa liczbę otwieranych przez nas gabinetów.
W momencie gdy działamy na bazie standardowych mebli czy systemów wykorzystywanych w danej sieci, po złożeniu zamówienia uruchamiamy produkcję.
Nie martw się jeśli chcesz zamówić mebel niestandardowy lub chcesz zmodyfikować gotowy mebel – dzięki unikalnym narzędziom jesteśmy w stanie opracować koncepcję oraz wizualizację 3D, którą przekazujemy do akceptacji. Wówczas budujemy prototyp i przestępujemy do produkcji.

Dostawa wyposażenia do gabinetów kosmetycznych

Posiadamy własną flotę dostawczą. Od wielu lat współpracują z nami firmy transportowe, które świadczą nam usługi transportowe także na terenie całej Europy. Meble z naszego magazynu
dostarczamy bezpośrednio w miejsce montażu. By oszczędzić na dodatkowych kosztach magazynów przeładunkowych dostawy realizowane są w dniu montażu.

Montaż wyposażenia w gabinetach kosmetycznych

Każdy aspekt w montażu wyposażenia jest po naszej stronie.

  • Ustalanie optymalnej drogi dostawy towaru, w zależności od miejsca z optymalizacją kosztów.
  • Organizowanie formalności, w tym: dopuszczalne godziny rozładunku towaru oraz montażu, awizacje niezbędne do wpuszczenia ekipy, utylizacja śmieci.
  • Organizacja wózków widłowych, niezbędnych do rozładowania tira.
  • Uzyskanie pozwolenia na wjazd do centrum miast.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa, najwyższa jakość, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta.


Zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton