Gabinety / przychodnie lekarskie


gabinety i przychodnie lekarskie

Gdy wchodzimy do gabinetu lekarskiego – pierwsze nasze skojarzenie i odczucie powinno kojarzyć nam się ze spokojem i komfortem. Wyposażenie gabinetu lekarskiego stwarzać atmosferę spokoju i zaufania i profesjonalizmu, powinno również spełniać szereg wymogów sanitarnych i higienicznych. Każdy element powinien być starannie zaplanowany i przygotowany aby mieć pewność, że meble i sprzęt będą idealnie pasować także do wymogów architektonicznych. Należy pamiętać również o tym, by wybrane meble miały wiele miejsca do przechowywania akcesoriów medycznych takich jak instrumenty medyczne czy materiały zużywalne.


Przy projektowaniu mebli go gabinetów medycznych pamiętajmy o tym, że wszelkie ich powierzchnie muszą być odporne na codzienne zmaganie się ze środkami czyszczącymi i dezynfekcyjnymi, bez obaw o możliwość uszkodzenia ich.


By spełnić te wymagania, wiele mebli medycznych obitych jest skórą syntetyczną lub wytworzonych ze specjalnych tworzyw sztucznych lub nierdzewnej stali szlachetnej. Te materiały zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dobrze znosiły codzienne użytkowanie, a także przecieranie i spryskiwanie preparatami do czyszczenia i odkażania powierzchni. Dlatego tak ważne jest, by gabinet medyczny wyposażyć w specjalne meble przystosowane do użytku medycznego, gdyż tradycyjne meble oferowane w sklepach meblowych nie będą spełniać tych funkcji.


Jeśli Twoim marzeniem jest kompleksowa realizacja wymarzonego gabinetu medycznego – to jesteś we właściwym miejscu! Przygotowywanie takich powierzchni jest naszą specjalnością, którą chętnie zrealizujemy dla Ciebie i Twoich potrzeb, także tych całkiem indywidualnych.

Co najpierw?

Wyślij nam brief – czyli szczegółowe informacje o Twoich potrzebach, wskazówkach oraz rodzaju wyposażenia. Po jego analizie, opracowujemy koncepcję, którą przekazujemy do akceptacji.

Bazujemy na gotowych layoutach i wytycznych dotyczących także sieci gabinetów medycznych. W takich przypadkach działamy również na bazie cyklicznych i długoterminowych zamówień, w których klient określa liczbę otwieranych przez nas gabinetów.

W momencie gdy działamy na bazie standardowych mebli czy systemów wykorzystywanych w danej sieci, po złożeniu zamówienia uruchamiamy produkcję.

Nie martw się jeśli chcesz zamówić mebel niestandardowy lub chcesz zmodyfikować gotowy – dzięki unikalnym narzędziom jesteśmy w stanie opracować koncepcję oraz wizualizację 3D, którą przekazujemy do akceptacji. Wówczas budujemy prototyp i przestępujemy do produkcji.

Dostawa

Posiadamy własną flotę dostawczą. Od wielu lat współpracują z nami firmy transportowe, które świadczą nam usługi transportowe także na terenie całej Europy. Meble z naszego magazynu dostarczamy bezpośrednio w miejsce montażu. By oszczędzić na dodatkowych kosztach magazynów przeładunkowych dostawy realizowane są w dniu montażu.

Montaż

Każdy aspekt w montażu wyposażenia jest po naszej stronie:

  • Ustalanie optymalnej drogi dostawy towaru, w zależności od miejsca z optymalizacją kosztów.
  • Organizowanie formalności, w tym: dopuszczalne godziny rozładunku towaru oraz montażu, awizacje niezbędne do wpuszczenia ekipy, utylizacja śmieci.
  • Organizacja wózków widłowych, niezbędnych do rozładowania tira.
  • Uzyskanie pozwolenia na wjazd do centrum miast.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa, najwyższa jakość, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta.


Zapraszamy do współpracy!
Domy mody i sklepy odzieżowe

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton