Laboratoria szkolne


laboratoria szkolne

Wyposażenie laboratorium szkolnego w podstawówce, liceum, technikum czy szkole policealnej wymaga specjalistycznych mebli, dopasowanych do specyfiki pomieszczenia, w tym stołów czy regałów. Wszystko to powinno być dopasowane do potrzeb nauczycieli i uczniów, którzy poszerzają swoją wiedzę i nabywają umiejętności, a także przeprowadzają doświadczenia – muszą one odbywać się w dobrze skonstruowanej, przemyślanej i funkcjonalnej przestrzeni.


Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się szerokim wyposażeniem różnego rodzaju pomieszczeń, w tym laboratorium szkolnego, trafiłeś pod właściwy adres. Realizujemy zamówienia zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i indywidualnych klientów oraz instytucji publicznych. Stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.


Współpraca z nami to oferty szyte na miarę każdego klienta. Po otrzymaniu briefu, czyli szczegółowych informacji o potrzebach, wskazówkach oraz rodzaju wyposażenia, opracowujemy koncepcję, którą przekazujemy do akceptu.


Działamy także na layoutach i wytycznych placówek, dopasowujemy je do danego wnętrza. Po otrzymaniu akceptacji – przystępujemy do produkcji mebli. Jeśli działamy na bazie standardowych mebli czy systemów, po złożeniu zamówienia uruchamiamy produkcję.


Nie martw się jeśli chcesz zamówić mebel niestandardowy lub chcesz zmodyfikować gotowy mebel – dzięki unikalnym narzędziom jesteśmy w stanie opracować koncepcję oraz wizualizację 3D, którą przekazujemy do akceptacji. Wówczas budujemy prototyp i przestępujemy do produkcji.

Dostawa

Posiadamy własną flotę dostawczą. Od wielu lat współpracują z nami firmy transportowe, które świadczą nam usługi transportowe także na terenie całej Europy. Meble z naszego magazynu dostarczamy bezpośrednio w miejsce montażu. By oszczędzić na dodatkowych kosztach magazynów przeładunkowych dostawy realizowane są w dniu montażu.

Montaż

Każdy aspekt w montażu wyposażenia jest po naszej stronie.

  • Ustalanie optymalnej drogi dostawy towaru, w zależności od miejsca z optymalizacją kosztów.
  • Organizowanie formalności, w tym: dopuszczalne godziny rozładunku towaru oraz montażu, awizacje niezbędne do wpuszczenia ekipy, utylizacja śmieci.
  • Organizacja wózków widłowych, niezbędnych do rozładowania tira.
  • Uzyskanie pozwolenia na wjazd do centrum miast.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa, najwyższa jakość, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta.


Zapraszamy do współpracy!
Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton