Sklepy wielkopowierzchniowe


sklepy wielkopowierzchniowe

Wyposażenie sklepów wielkopowierzchniowych, czyli obiektów handlowych o powierzchni powyżej 400 m2, jest logistycznym i konstrukcyjnym wyzwaniem. Nasza firma oferuje kompleksowe i jakościowe usługi projektowe i realizatorskie.

Regały, standy, wyspy sklepowe, ekspozycja towaru, lady i zaplecza magazynowe – to wszystko i jeszcze więcej szczegółów znajdziesz w naszej złożonej i szczegółowej ofercie. Współpraca z nami to oferty szyte na miarę każdego klienta. Jak wygląda współpraca? Po otrzymaniu briefu, czyli szczegółowych informacji o potrzebach, wskazówkach oraz rodzaju wyposażenia, opracowujemy koncepcję, którą przekazujemy do akceptacji.

W przypadku sieci handlowych bazujemy na wytycznych dotyczących całej sieci lub na przesłanych gotowych layoutach i przystępujemy do produkcji mebli. W takim przypadku działamy na bazie cyklicznych długoterminowych zamówień, gdzie klient określa liczbę otwieranych przez nas sklepów. Jeśli działamy na bazie standardowych mebli czy systemów wykorzystywanych w danej sieci, po złożeniu zamówienia uruchamiamy produkcję.


W sytuacji zamówienia niestandardowego mebla lub modyfikacji przedmiotu, dopasowanego do potrzeb klienta, opracowujemy koncepcję, a następnie wizualizację 3d, którą przekazujemy do akceptacji. Wówczas budujemy prototyp i przystępujemy do produkcji.

Montaż wyposażenia

Następny krok to montaż wyposażenia – każdy aspekt jest po naszej stronie.

Dostawa i montaż

Posiadamy własną flotę dostawczą i wieloletnich współpracujących z nami partnerów, którzy świadczą nam usługi transportowe na terenie całej Europy. Towar dostarczamy z naszego magazynu bezpośrednio na miejsce montażu. Dostawy realizujemy w dniu montażu, oszczędzając na kosztach dodatkowych magazynów przeładunkowych.


Następny krok to montaż wyposażenia – każdy aspekt jest po naszej stronie.

Kompleksowa obsługa montażu

  • Ustalanie optymalnej drogi dostawy towaru, w zależności od miejsca z optymalizacją kosztów.
  • Organizowanie formalności z centrum handlowym, w tym: dopuszczalne godziny rozładunku towaru oraz montażu, awizacje niezbędne do wpuszczenia ekipy, utylizacja śmieci.
  • Organizacja wózków widłowych, niezbędnych do rozładowania tira.
  • Uzyskanie pozwolenia na wjazd do centrum miast.

W każdym kraju, w którym pracujemy posiadamy własnego koordynatora porozumiewającego się w lokalnym języku i organizującego formalności i rozwiązującego problemy pojawiające się na miejscu w każdym kraju mamy własny mały podręczny magazyn co pozwala nam być elastycznym w zakresie małych domówień i uzupełnień po montażu głównym.

Kompleksowa obsługa, najwyższa jakość, terminowość i indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Zapraszamy do współpracy!Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton