O nas


Poznaj AM SMART

AM SMART – partnerstwo, zaangażowanie i rzetelność.

Długoletnie doświadczenie w branży metalowej wykształciło w naszej firmie partnerskie podejście we współpracy. Nasi klienci są różni. Pracujemy dla pojedynczych klientów, ale również obsługujemy duże firmy i instytucje publiczne. Z tego względu powtarzalność naszych prac skupia się na zaangażowaniu i rzetelności. To zaś wyznacza naszą jakość jako firmy partnerskiej z nastawieniem na jak najlepszą obsługę wszystkich naszych klientów. Odpowiadamy na wszelkie wymagania, małe i duże.

Lokalizacja AM SMART w Stanowicach 29 koło Gorzowa Wlkp.

amsmart zakład produkcyjny

Solidnie wypełniamy przyjęte na siebie prace, dbamy o sumienność pracowników i ich solidne wykonywanie wszystkich produktów. To utrwala oferowanie najwyższej jakości usług bez względu na wielkość zamówienia.

W dziedzinie produkcyjne stawiamy na innowacje i ciągły rozwój. To dlatego nieustannie powiększamy hale produkcyjne i zatrudniamy nowych pracowników. Stabilność firmy jest dla nas gwarantem stabilności zatrudniania i wysokiej jakości pracy, która się przekłada na wysoką jakość wszystkich naszych usług.

Ciągłe innowacje, poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla naszych produktów, oraz dbałość o jakość są doceniane przez naszych partnerów i klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel nadzoru spawalniczego i kontroli jakości:

praca spawacza

  • pracowników z uprawnieniami dozoru spawalniczego z wieloletnim doświadczeniem spawalniczym potwierdzonym przez dyplomy International Welding Specialist,
  • Kontrolera spoin VT2-PN-EN ISO 9712
  • Wykwalifikowanych spawaczy PN-EN ISO 9606-1, PN-EN ISO 9606-2
polska izba gospodarcza
logo tenado
am smart - profesjonalny sprzedawca
najlepsi 2019

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton