O nas


Poznaj AM SMART

AM SMART
Partnerstwo, zaangażowanie i rzetelność


W AM Smart najważniejszy jest klient. Rzetelność, zaangażowanie i partnerstwo to kluczowe  aspekty naszej pracy.

Nasi klienci są różni, obsługujemy zarówno duże firmy, instytucje publiczne,  jak i małych, lokalnych odbiorców. Nasze zabudowy meblowe  i kuchnie często trafiają do klientów indywidualnych. Do każdego projektu podchodzimy rzetelnie i z zaangażowaniem, a każdy klient jest dla nas tak samo ważny.

Przyjęte na siebie zobowiązania realizujemy sumiennie i rzetelnie, a o wysoką jakość naszych produktów dbamy na każdym etapie produkcji i montażu.

Nowoczesny park maszynowy, oraz wykwalifikowana i zaangażowana kadra pracownicza stanowią podstawę naszego sukcesu. Stale poszerzamy zakres oferowanych usług, wdrażamy nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, poszukujemy lepszych i trwalszych rozwiązań konstrukcyjnych, a codzienna i konsekwentna dbałość o wysoką jakość naszych produktów i usług jest doceniana przez naszych partnerów i klientów.AM Smart to zespól doświadczonych pracowników, krótkie terminy produkcji, własna baza transportowa, sprawdzone zespoły montażystów i gwarancja szybkiej i kompleksowej realizacji każdego zamówienia.

W AM Smart klienci są najważniejsi. To z myślą o nich poszukujemy lepszych i trwalszych rozwiązań konstrukcyjnych, poszerzamy zakres oferowanych usług, dbamy o jakość naszych produktów i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

W swojej pracy staramy łączyć się funkcjonalność, ergonomię oraz estetykę.

Pragniemy, żeby realizowane przez nas projekty były rozwiązaniami praktycznymi i funkcjonalnymi, które jednocześnie stanowią idealne uzupełnienie istniejącej architektury.

Oferujemy


Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepów
projekt, dostawa i montaż

Własne zaplecze produkcyjne w zakresie obróbki metalu i płyty meblowej, oraz sprawdzeni kooperanci dostarczający szkło i akryl pozwalają nam na realizację projektów z dowolnym łączeniem materiałów i wzorów.

Czytaj więcej

usługi stolarskie

Usługi stolarskie

Wykorzystywane przez nas maszyny CNC gwarantują optymalizację rozkroju płyty, a tym samym maksymalne wykorzystanie materiału i skrócenie czasu pracy do minimum.

Czytaj więcej

kontakt

Obróka metalu i ogrodzenia

Zatrudniamy wykwalifikowany personel nadzoru spawalniczego i kontroli jakości:

  • pracowników z uprawnieniami dozoru spawalniczego z wieloletnim doświadczeniem spawalniczym potwierdzonym przez dyplomy International Welding Specialist,
  • Kontrolera spoin VT2-PN-EN ISO 9712
  • Wykwalifikowanych spawaczy PN-EN ISO 9606-1, PN-EN ISO 9606-2

Czytaj więcej

polska izba gospodarcza
logo tenado
am smart - profesjonalny sprzedawca
najlepsi 2019

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton