Oferta ogrodzeń


Poznaj nasze produkty

Rodzaje ogrodzeń jakie produkujemy i automatyka.

Własna produkcja i jakość ogrodzeń

Kompletna oferta ogrodzeń wynika z posiadania przez nas własnej linii produkcyjnej. Niezależność produkcji w połączeniu z działem projektowym i linią montażową gwarantuje zatem najwyższą jakość ogrodzeń.

W skład produkcji wchodzą również elementy niezbędne do otoczenia przestrzeni wokół nieruchomości . Oferujemy zarówno części do systemów ogrodzeniowych jak pojedyncze przęsła, bramki, furtki, bramy przesuwne wszelkiego typu. Dodatkowo usługi w zakresie cynkowania, malowania proszkowego. Gwarantujemy wieloletnią funkcjonalność naszych rozwiązań ogrodzeniowych i odporność na upływ czasu.

Przyjmujemy indywidualne zamówienia zarówno w zakresie wzorów jak i szerokości, wysokości i co ważne grubości profili z jakich wykonujemy gotowe produkty.

Wysoka jakość naszych ogrodzeń panelowych i posesyjnych, spersonalizowane rozwiązania i atrakcyjne ceny powodują, że nasze ogrodzenia metalowe są doceniane przez klientów z całej Polski.

Zespól doświadczonych pracowników, krótkie terminy produkcji, własna baza transportowa oraz zespół montażystów to gwarancja szybkiej i kompleksowej realizacji każdego zamówienia.ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne oraz bramy w każdym stylu. Kute, nowoczesne oraz systemowe dopasowane do każdej posesji. Szeroki przekrój ogrodzeń posesyjnych wykonujemy na indywidualne zamówienia. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz projektowanie na zamówienie.

Czytaj więcej


ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe – systemowe

Produkowane przez naszą firmę ogrodzenia panelowe to są bardzo uniwersalne. Są szybkie w montażu, stabilne, są uniwersalnym rozwiązaniem zarówno do ogradzania posesji prywatnych, obiektów przemysłowych, magazynów oraz obiektów o tymczasowym wykorzystaniu.

Czytaj więcej


Standardowe moduły ogrodzeń

Dowiedz się jakie wykonujemy moduły oraz poznaj ich specyfikację.

Czytaj więcej


automatyka do bram

Automatyka do bram wjazdowych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór napędów do bram wjazdowych. Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy doradztwo na etapie planowania i doboru bram z automatyką.

Czytaj więcej
W naszej ofercie również projektowanie i montaż ogrodzeń.

projektowanie ogrodzeń

Projektowanie ogrodzeń

Dobrze zaprojektowane ogrodzenie to podstawowy warunek komfortowego użytkowania przez lata. W firmie Am Smart współpracujemy z niemiecką firmą Tenado Metal.

Czytaj więcej

produkcja ogrodzeń

Produkcja ogrodzeń metalowych

Produkcja dobrej jakości ogrodzenia to proces wieloetapowy. Tylko szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji jest gwarancją uzyskania dobrego produktu finalnego.

Czytaj więcej

montaż ogrodzeń

Montaż ogrodzeń

Duże doświadczenie naszych ekip montażowych i nowoczesny sprzęt to gwarancja dobrze zrealizowanej usługi.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton