Ogrodzenia posesyjneOgrodzenia posesyjne oraz bramy w każdym stylu. Kute, nowoczesne oraz systemowe dopasowane do każdej posesji. Szeroki przekrój ogrodzeń posesyjnych wykonujemy na indywidualne zamówienia. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz projektowanie na zamówienie.


ogrodzenia posesyjneNajwiększym atutem ogrodzeń posesyjnych są walory dekoracyjne. Idealnie wpasowują się w architekturę ogrodu, podjazdów i żywopłotów otaczających posesję domu. Najcenniejszym walorem ich zastosowania jest niepowtarzalność wzorów. Technologia ich wytwarzania pozwala nam spełniać wysokie wymagania klientów co do kształtu, grubości oraz nieograniczonej ilości i różnorodności detali i zdobień z jakich są zrobione. Z uwagi na ich długoletnią historię ogrodzenia te idealnie wpisują się w architekturę miast i skwerków.

Ogrodzenia kute i ich atuty.

Ogrodzenia kute z uwagi na technologię ich wytwarzania są stabilne i masywne. To znacząco wpływa na mniejszą skalę uszkodzeń mechanicznych. Są więc bardziej odporne niż inne płoty z grupy ogrodzeń metalowych. Pooddawanie przęseł cynkowaniu i malowaniu proszkowemu dodatkowo jest bardziej odporne na działania zmiennych warunków pogodowych.

Najczęściej tego typu płoty są ciężkie dlatego do ich posadowienia konieczna jest solidna i głęboka podmurówka. Często zakończona ozdobnym klinkierem lub płytką elewacyjną.

Istotnym jest zwrócenie uwagi na dość częste stosowanie profili zamkniętych to produkcji płotów tego typu. Oprócz kilku ważnych przesłanek towarzyszącym wdrażaniu takich rozwiązań, m.in. lżejszy materiał, prostsze wykonanie, najważniejszą z nich jest niższa cena ich produkcji. Jest to więc swego rodzaju alternatywa, którą warto rozważyć przy projektowaniu ogrodzenia. Towarzyszy temu rozwiązaniu połączenie obu opcji składających się z profili zamkniętych i zdobień wykonanych z pełnej stali.

Cena ogrodzeń kutych.

Cena ogrodzeń kutych zależy od kilku czynników, do których najważniejsze to:

  • wysokości konstrukcji,
  • grubość przęseł,
  • oraz ilości zastosowanych zdobień.

Co wyróżnia nasze ogrodzenia posesyjne.

  • Konstrukcja spawana.
  • Profesjonalne połączenia spawane elementów o masywnych przekrojach dają wytrzymałą i stabilną konstrukcje.
  • Powłoka Duplex.
  • Połączenie powłoki ocynkowanej i malowanej proszkowo. Doskonała ochrona przed korozją.
  • Bez konserwacji.
  • Nasze produkty przez wiele lat nie wymagają konserwacji i zachowują doskonale walory wizualne.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton