Projektowanie ogrodzeńDobrze zaprojektowane ogrodzenie to podstawowy warunek komfortowego użytkowania przez lata. W firmie Am Smart współpracujemy z niemiecką firmą Tenado Metal - specjalizującą się w produkcji oprogramowania do projektowania ogrodzeń.


projektowanie ogrodzeńNasi projektanci korzystając z rozwiązań jakie daje program Tenado Metal już na etapie wstępnych rozmów przygotują dla Państwa nie tylko kosztorys ale i pełną wizualizację ogrodzenia.

Głowna zaleta programu to możliwość obejrzenia projektu ogrodzenia jeszcze na etapie wstępnej koncepcji, a tym samym wprowadzenie dowolnych modyfikacji bez generowania jakichkolwiek kosztów. Dla osób, które wahają się pomiędzy dwoma projektami ogrodzenia wizualizacja ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji.

Program Tenado Metal pozwala na optymalne zaprojektowanie ogrodzenia bez względu na wielkość posesji, czy ograniczenia, które stawia ukształtowanie terenu pozwalając jednocześnie funkcjonalnie zaprojektować wszystkie elementy użytkowe: bramę wjazdową, furtkę, czy przęsła.

 

 

Jeśli dostarczycie Państwo zdjęcia posesji dla której projektujemy ogrodzenie, program umożliwia nam wrysowanie ogrodzenia w zdjęcie, tym samym zyskują Państwo możliwość zobaczenia jak dany rodzaj ogrodzenia będzie komponował się z ogrodem, budynkiem, czy kolorem elewacji.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych

Realizacja strony: Pracownia Inaton