o nas

Grupa AM Smart

AM Smart to grupa firm działająca w branży wyposażenia sklepów na terenie całej Europy. Projekty realizujemy w każdym kraju, do którego docierają nasi klienci, by poszerzać swoją działalność.

about-954x809-11

Rozpoczęliśmy w 2018 roku od małej fabryki w Wielkopolsce, a już pół roku później realizowaliśmy pierwsze duże projekty produkując wyposażenie w Chinach.

Obecnie posiadamy sprawnie działającą sieć podwykonawców w Chinach, na Tajwanie, Ukrainie i w Turcji, gdzie realizujemy wszystkie duże projekty.

Przy małych, krótkich seriach, również prototypowych, albo takich z szybkim terminem realizacji korzystamy z własnej stolarni i działu metalowego wyposażonych w najnowsze maszyny CNC i nadzorowanych przez doskonale przygotowany, doświadczony zespół produkcyjny.

about-smart-510x565
about-smart-510x718

Realizując dla naszych klientów projekty poza Unią Europejską otwieramy lokalne spółki córki umożliwiając tym samym rozliczenia w lokalnych walutach i przejmując na siebie wszystkie formalności celne. Tak powstały nasze spółki w Serbii i w Bośni i Hercegowinie. 

Przy dużej skali na danym rynku i skomplikowanych procedurach dla firm zagranicznych czasami łatwiej działać lokalnie. Tak powstała nasza spółka we Włoszech.

Wyposażenie sklepów
Indywidualne podejście

Każdy rynek, każdy klient, a nawet każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. My w AM Smart to wiemy i zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Chcesz się przekonać?

Zadzwoń! My jesteśmy gotowi, by zrealizować Twój kolejny projekt.